У Києві повністю зруйновані або пошкоджені три трансформаторних підстанції ДТЕК
Війна 12:56, 8.07.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
В Голосіївському та Шевченківському районах були зруйновані або пошкоджені три трансформаторних підстанції ДТЕК. Також пошкоджені електромережі.
Енергетики вже працюють на місцях. Більшість будинків буде заживлена за резервними джерелами найближчим часом”, — повідомили у компанії.