У Києві повністю знесли один з павільйонів “ВДНГ” + ВІДЕО

Місто 17:03, 22.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Голосіївському районі Києва на території Національного комплексу “Експоцентр України” (“ВДНГ”) знесили павільйон №19, на місці якого будуватимуть Президентський університет.

Аерозйомку з місця подій зробив блогер Сергій Мухлинін. Автор кадрів відверто засмучений знищенням історичної споруди на “ВДНГ”. На ВДНГ у Києві знесли павільйон №19, де нещодавно проводили міський фестиваль Кураж. На цьому місці будуватимуть Президентський університет.

Пропоную аерозйомку з місця подій. Постраждали не лише будівлі, а й дерева поряд. Хоча замість них обіцяли посадити молоді, — прокоментував відео блогер Сергій Мухлинін.

Першу частину Президентського університету планують збудувати до кінця цього року. На це витратять понад 380 мільйонів гривень. Тендер на пошук підрядника оголосили на початку лютого. Аукціон планують провести 11 квітня. Виконавець робіт має зробити реконструкцію павільйонів №19 та № 17, а також збудувати фізкультурно-оздоровчий комплекс із басейнами, відремонтувати будівлю №37 та упорядкувати водойму біля неї.


Джерело: kyiv.comments.ua

Нагору