У Києві повністю ліквідували наслідки ракетного удару на бульварі Шевченка та вулиці Володимирській

Суспільство 09:31, 12.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

У столиці ліквідували наслідки ракетного обстрілу та повністю відновили ​​рух на бульварі Тараса Шевченка та вулиці Володимирській, повідомляють в КМДА. 

Рух на бульварі Тараса Шевченка і вулиці Володимирській повністю відновили. Дорожники влаштували нове покриття у місці потрапляння російської ракети. Крім того, працівники "Київводоканалу" замінили частину пошкодженого трубопроводу. Адже ракета зруйнувала деякі інженерні мережі під полотном на перехресті, – повідомив Віталій Кличко.

Також він зазначив, що фахівці "Київміськсвітла" завершують відновлення освітлення на перехресті.
Крім того, на пішохідно-велосипедному мосту фахівці демонтували пошкоджені вибухом російської ракети елементи скла. На його виготовлення потрібно до трьох тижнів, зазаначив мер.

Нагадаємо, що внаслідок масованого ракетного обстрілу, у Києві пошкоджено будівлю університету Шевченка, філармонії, музеї Ханенків та Шевченка.
Також окупанти влучили в дитячий майданчик в парку. Внаслідок обстрілів – десятки загиблих та посраждалих. Так, російська ракета забрала життя лікарки "Охматдиту" Оксани Леонтьєвої, яка того дня поспішала на роботу лікувати маленьких пацієнтів. 
Підписуйтеся на наш Telegram-канал. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини
Джерело: 44.ua

Нагору