У Києві повністю демонтували Дегтярівський шляхопровід

 Поділитися

Поділитися в

У Києві шляхопровід на перетині вулиць Дегтярівської, Олени Теліги та Олександра Довженка повністю демонтували.

Про це повідомили у КМДА.

Шляхопровід перебував у аварійному стані. Цього тижня дорожники розпочнуть бетонувати верхню частину фундаменту – монолітні ростверки.

Відкрити рух новим Дегтярівським шляхопроводом планують до кінця цього року.

Нагору