У Києві повністю демонтували Дегтярівський шляхопровід
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві шляхопровід на перетині вулиць Дегтярівської, Олени Теліги та Олександра Довженка повністю демонтували.
Про це повідомили у КМДА.
Шляхопровід перебував у аварійному стані. Цього тижня дорожники розпочнуть бетонувати верхню частину фундаменту – монолітні ростверки.
Відкрити рух новим Дегтярівським шляхопроводом планують до кінця цього року.

