У Києві повернули землю природно-заповідного фонду острова Жуків у власність територіальної громади

Закон, Земля 16:30, 21.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві повернули землю природно-заповідного фонду острова Жуків у власність територіальної громади. Про виконання судового рішення про повернення території заказника з приватної власності розповіли в Офісі генерального прокурора України.

Землі ландшафтного заказника “Жуків Острів” — це найбільша заповідна зона у Києві. На цій території заборонено будівництво та будь-яка діяльність, яка негативно впливає на природній стан. У заповіднику зберегли ареал проживання багатьох представників флори та фауни, занесених до Червоної книги України. В Офісі генерального прокурора України повідомили, що Господарський суд Києва скасував рішення державного реєстратора і запис про реєстрацію права власності підприємства на нібито розташований у заказнику неіснуючий об’єкт незавершеного будівництва. Недобудова за документами нібито була розташована на земельній ділянці площею 5,4 гектарів та вартістю понад 71 мільйонів гривень.

Прокуратура забезпечила реальне виконання судового рішення і внесення до реєстру відповідного запису про припинення права власності господарського товариства на об’єкт незавершеного будівництва. Подальше ініціювання цим суб’єктом питання виділення йому земельної ділянки зі складу земель заказника неможливе, — заявили в Офісі генерального прокурора України.

Джерело: kyiv.comments.ua

Нагору