У Києві посилять штрафи за надбудови на балконах

Архітектура 10:20, 20.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Влада Києва ухвалила рішення збільшити штрафи за надбудови на балконах на історичних будівлях.

Про це заявила голова департаменту охорони культурної спадщини КМДА Марина Соловйова Liga.net.

У департаменті кажуть, що це дуже мало, адже “ми (місто) втрачаємо пам’ятник”. Наразі столична влада працює над пропозиціями до зміни у законодавстві. Варто також враховувати, що на пам’ятниках архітектури за самовільну заміну вікон на пластикові поки що штрафувати не планують.

Департамент культспадку також збирається розширити штат інспекторів, щоб оперативно реагувати на порушення у місті. Крім того, за знищення “важливих будівель” та зміну їхнього фасаду можуть навіть запровадити кримінальну відповідальність.

Нагору