У Києві посадовця підозрюють у закупівлі відеокамер із переплатою понад 2 млн грн — Поліція

Кримінал 22:29, 4.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Заступнику гендиректора комунального підприємства «Інформатика» оголосили підозру.

За даними слідства, він не перевірив реальну вартість обладнання для системи відеоспостереження столиці й підписав невигідний контракт.

В результаті — місто переплатило понад 2,1 мільйона гривень.
Правоохоронці трактують дії посадовця як службову недбалість, що завдала серйозних збитків бюджету.

Нагору