У Києві попрощалися з чотирма бійцями диверсійної групи “Братства”, які загинули у Брянській області

Суспільство 21:21, 7.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 7 березня, у Києві в останню дорогу провели чотирьох бійців диверсійно-розвідувальної групи з добровольчого батальйону "Братство" – Максима "Непийпива" Михайлова, Юрія "Святошу" Горовця, Тараса "Тарасія" Карпюка та Богдана "Аполлона" Лягова.
Вони загинули на кордоні Брянської області росії у різдвяну ніч, 25 грудня 2022 року. Військові виконували найскладніші завдання на території, підконтрольній ворогу.
На панахиду у Михайлівському соборі зібрались близько двохста людей, повідомляє Суспільне.

Вшанувати загиблих прийшли родичі, військові та ті, хто навіть не знав бійців особисто. Після відспівування у Михайлівському соборі труни з тілами перевезли на Майдан Незалежності, де попрощатися з бійцями мали можливість усі бажаючі. Поховали загиблих бійців на Байковому кладовищі.
Наймолодшому загиблому Богдану Лягову з позивним "Аполлон" було всього 19 років. Через кілька днів після повномасштабного вторгнення росії, хлопець пішки прийшов на інший берег Києва, щоб вступити до добровольчого батальйону.

"Тарасій" загинув 38-річним. Пройшов Майдан разом із побратимом та кілька разів був поранений. Став одним із перших добровольців, які поїхали воювати в АТО. Під Іловайськом отримав поранення у бою з ворогом.

Максиму Михайлову було 32 роки. У нього залишилася наречена Єлизавета. Святкування весілля пара хотіла влаштувати після 29 грудня, однак захисник загинув.

Юрій Горовець загинув приєднався до добровольчого батальйону "Шахтарськ" у 2014 році. Їхній підрозділ боронив Іловайськ. Після 24 лютого "Святоша" став командиром групи українських диверсантів у "Братстві". Він загинув 34-річним.

Раніше ми розповідали, що у боях за Україну загинув легендарний Дмитро Коцюбайло, відомий як "Да Вінчі".
44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору