У Києві помер чоловік, який вчора отримав ураження струмом, забравшись на дах електрички

Політика 15:01, 1.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Потерпілий, 24-річний киянин, перебуваючи на Дарницькій залізничній станції, заліз на дах електропотягу та робив селфі, як його уразило струмом високої напруги. Чоловіка з численними опіками у важкому стані госпіталізували, де від отриманих тілесних ушкоджень він сьогодні помер.

Слідчі Дарницького управління поліції внесли відомості щодо цієї події до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство з додатковою відміткою «нещасний випадок»).

Поліція Києва закликає громадян не вдаватись до ризикованих вчинків заради забави. Мить екстриму або «вподобайки» в соцмережах не вартують того, аби завершити життя передчасно.

Нагору