У Києві поліція затримала правоохоронців з Дніпра, які викрали людину та вимагали викуп

 Поділитися

Поділитися в

Поліцейських затримали під час отримання коштів.

У Києві правоохоронці затримали трьох працівників поліції Дніпропетровської області, які викрали людину і погрожуючи вимагали $12 тис. Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Встановлено, що 09.02.2022 правоохоронці прибули до міста Києва для проведення обшуку житла громадянина в рамках кримінального провадження щодо можливого шахрайства. Після проведення обшуку, правоохоронці протиправно, без складання жодних процесуальних документів, затримали власника житла – 29-річного мешканця міста Києва, та помістили його до свого автомобілю. У подальшому поліцейські висунули чоловіку вимогу про надання їм $12 тис., а у разі відмови погрожували повідомленням про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та обранням запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Відомо, що заступник начальника слідчого відділу та два оперуповноважених одного з управлінь поліції приїхали до Києва. 9 лютого вони мали провести обшук житла громадянина в рамках кримінального провадження щодо шахрайства, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці дозволили чоловіку зателефонувати знайомим, щоб вони передали кошти. Працівників поліції затримали того ж дня під час отримання $6,3 тис. Слідчі дії тривають.

Нагору