У Києві поліція покарала «блогерів», які п’яними вихвалялися зброєю у прямому ефірі + ВІДЕО

Кримінал 09:00, 12.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Столичні правоохоронці викрили компанію «блогерів», які під час стріму в центрі Києва хизувалися незареєстрованою зброєю та нецензурно висловлювалися, перебуваючи у стані сп’яніння. Відео швидко розлетілося телеграм-каналами.

П’ятьох учасників — віком від 16 до 27 років — затримали неподалік Контрактової площі. На них склали адмінпротоколи за дрібне хуліганство та появу в громадських місцях у нетверезому стані.

Крім того, одного з них перевірили в межах кримінального провадження щодо незаконного поводження зі зброєю. Обшук за місцем проживання нічого не дав — зброї не виявили.

ВІДЕО ТУТ

Нагору