У Києві поліцейські допомогли хлопцю, у якого стався раптовий напад епілепсіїУ

Поліція 10:03, 9.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

На лінію 112 надійшло повідомлення про неповнолітнього, якому стало зле на одній із зупинок громадського транспорту у Солом’янському районі.

Інспектори Анастасія Кучер та Павло Денежний швидко прибули на місце, де побачили хлопця, який перебував у безпорадному стані.

Правоохоронці поклали неповнолітнього у стабільне бокове положення та контролювали його стан до приїзду медиків.

Надалі патрульні передали хлопця лікарям та повідомили про подію його матір та інспекторів ювенальної поліції.

Нагору