У Києві почали включати опалення

ЖКГ 08:19, 10.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

До теплопостачання почали підключати об’єкти соціальної інфраструктури.

Столиця вже почала підключати до теплопостачання об’єкти соціальної інфраструктури – лікарні, школи, дитсадки – за заявками їхніх керівників.

Джерело: мер Києва Віталій Кличко

Цитата Віталія Кличка у Telegram: “Щодо комунальної сфери, житлових будинків – ми орієнтуємося на погоду, щоб раціонально витрачати тепло. Коли три доби середньодобова температура опускатиметься нижче +8 градусів із подальшим прогнозом на похолодання, почнемо підключати і комунальні будівлі. Тоді ж – за їхніми заявками – і будинки ОСББ, ЖБК, відомчі”.

Нагору