У Києві поблизу ст. метро “Виставковий центр” демонтують МАФи +ФОТО, ВІДЕО
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві почали демонтаж незаконних МАФів біля станції метро Виставковий центр. Усього в планах знести понад 40 кіосків. Про це повідомляєhttps:liga.net з посиланням на Facebook-сторінку в.о. глави КП Київблагоустрій Миколи Бойко.
Демонтажні бригади КП Київблагоустрій почали очищення від незаконних ТС масштабної локації біля ВДНГ. У планах демонтувати понад 40 незаконних конструкцій за дорученням Департаменту міського благоустрою. Уже перші ТС поїхали на штрафмайданчики комунального підприємства, – написав Бойко.


За його словами, на місці демонтованих МАФів мають намір облаштувати зелену зону.
