У Києві підприємець незаконно забудував ділянку землі біля озера Тельбін

Общество 10:28, 24.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Перед столичним судом постане підприємець, який збудував кафе й комерційну нерухомість на самовільно захопленій ділянці біля озера Тельбін.

Поліція Києва повідомила, що досудове розслідування довело, що в період з квітня 2013 по вересень 2020 року 60-річний підприємець самовільно зайняв частини трьох земельних ділянок площею понад 0,15 гектара у Дніпровському районі.

Вони є власністю територіальної громади міста Києва та розташовані в прибрежно-захисній смузі.

Чоловік там збудував кафе та вісім нежитлових будинків, які здавав в оренду, проте, жодних правоустановчих документів та дозволу на будівництво він не мав.

На захопленій ділянці працює поліція.

«Під час досудового слідства суд, за клопотанням слідчих, наклав арешт на незаконно зведені об’єкти нерухомості, а чоловікові повідомили про підозру», — йдеться у інформації від правоохоронців.

Наразі слідчі скерували обвинувальний акт до суду за обвинуваченням чоловіка у низки статей Кримінального кодексу України: самовільне будівництво, зловживання повноваженнями з метою одержання неправомірної вигоди, використання та розпорядження майном одержаним злочинним шляхом, видача завідомо неправдивих офіційних документів, а також підроблення та використання документа, який видається установою.

Читайте також за темою:

«Прокуратура хоче повернути громаді Києва землю біля озера Тельбін, де звели ресторан».

Нагору