У Києві під час пожежі в 16-поверховому будинку загинув чоловік
Пожежа 14:26, 23.01.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Святошинському районі Києва в неділю, 21 січня, сталась пожежа в 16-поверховому будинку. Під час гасіння вогню рятувальники виявили тіло чоловіка.
Про це повідомили в пресслужбі Державної служби з надзвичайних ситуацій столиці. Обставини та причини трагедії встановлять правоохоронці.
За словами рятувальників, 21 січня о 22:47 до них надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Мирослава Поповича,16, що у Святошинському районі.