У Києві під час нового удару РФ на станціях метро укривалися майже 25 тисяч людей, серед них 3 тисячі — діти

Безпека, Війна 10:39, 21.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

У четвер, 21 березня, під час масованої атаки РФ по Києву на станціях столичної підземки укривалися майже 25 тисяч людей, із них близько 3 000 — діти.

Про це йдеться у повідомленні КМДА у Telegram.

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник зазначив, що під час повітряної тривоги на вхід відкриті абсолютно всі вестибюлі підземних станцій.

Нагору