У Києві перевірять будівництво скандального “50Avenue”

 Поділитися

Поділитися в

Державна іспекція архітектури та містобудування 26 жовтня розпочала позапланову перевірку об’єкта за адресою: проспект Перемоги, 50А у Києві.

Про це повідомляється на офіційному сайті ДІАМ.

Уповноважена особа замовника будівництва допустила на об’єкт головних інспекторів будівельного нагляду ДІАМ. Під час огляду об’єкта інспекторами було зафіксовано, що будівельні роботи на майданчику тривають: наразі там вирито котлован», – йдеться в повідомленні.

В порядку здійснення архітектурно-будівельного контролю, головні інспектори ДІАМ звернулись до замовника з вимогою надати низку документів, необхідних для перевірки, а саме:

– містобудівні умови та обмеження;

– завдання на проектування;

– документ, що підтверджує право власності або користування земельною ділянкою;

– технічні умови щодо інженерного забезпечення об’єкта будівництва;

– наказ про затвердження проектної документації;

– проектну документацію в повному обсязі;

– розрахунок класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об’єкта будівництва;

– журнал авторського нагляду, загальний журнал робіт, журнал вхідного контролю конструкцій, виробів, матеріалів та устаткування, бетонних робіт, пальових тощо;

– накази про призначення осіб, відповідальних за виконання будівельних робіт, та осіб, які здійснюють авторський і технічний нагляд Укладений договір підряду (постанова Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 466);

– експертний звіт та всі його додатки;

– копію дозволу на виконання будівельних робіт.

У ДІАМ зауважили, що замовник зобов’язаний надати необхідні документи до 28 жовтня, після чого головні інспектори вивчать їх та перевірять на відповідність законодавству, будівельним нормам, стандартам і правилам.

Як повідомляв портал МЕтри, на вказаній ділянці розпочате будівництво багатофункціонального комплексу «50Avenue». Відповідно до візуалізації проєкту, оприлюдненій на сайті забудовника, висота комплексу складатиме близько 50 поверхів.

Нагору