У Києві перед судом постануть двоє чоловіків, які погрожуючи зброєю, «вибивали» зарплату для знайомої в адміністратора кафе

Кримінал 13:35, 21.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Інцидент стався в липні у Солом’янському районі. Чоловіки — 55 та 41 року — прийшли до адміністратора, показали сокиру й пістолет і змусили віддати 800 грн.

Працівник кафе натиснув тривожну кнопку, поліція миттєво затримала нападників. Слідство скерувало обвинувальний акт до суду.

Їм загрожує до 5 років ув’язнення.

Нагору