У Києві перед судом постане чоловік, який вчиняв домашнє насильство відносно матері – йому загрожує 2 роки увʼязнення 

Поліція 15:52, 12.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

До поліції надходили повідомлення від 68-річної киянки, про те, що її 38-річний син чинить відносно неї домашнє насильство. Правопорушник вживав алкоголь, а потім трощив майно в квартирі, де проживає разом із матір’ю. Також, погрожував їй фізичною розправою та принижував.

 

Поліцейські неодноразово притягували фігуранта до адміністративної відповідальності, проводили профілактичні бесіди та направили для проходження програми для кривдників.

Однак, поведінка чоловіка не змінилася, тож, слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею 126-1 КК України – домашнє насильство, та повідомили йому про підозру.

 

Наразі поліцейські скерували обвинувальний акт до суду.

Нагору