У Києві пенсіонери можуть безкоштовно взяти у книгарні книгу для читання у книгарні і обміняти її на іншу

Суспільство 21:41, 22.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Залиши книгу для дідуся чи бабусі. Міська муніципальна книгарня "Сяйво книги" запрошує киян долучитись до благодійного проєкту-бібліотеки "Одним словом" та лишити книжковий подарунок для найдоросліших відвідувачів.
Проєкт містить ексклюзивну підбірку бестселерів, яку команда книжкового магазину "Сяйво книги" ретельно підбирає для найстарших читачів.
Про це повідомляє КП "Міський магазин".
Таким чином, люди похилого віку можуть прийти до книгарні "Сяйво книги" і серед запропонованих книг на спеціальному стелажі безкоштовно обрати для себе книгу для читання вдома, а потім повернути її та обрати нову.
Водночас кожен охочий відвідувач книгарні може купити книгу зі знижкою 20% та передати її працівникам для проєкту "Одним словом". За участь книгарня надасть дарувальнику знижку 10% на наступну покупку. Уживані старі книжки не беруть участь у проєкті, бо філософія книгарні – свіженький асортимент та якісні книги.
Муніципальна книгарня "Сяйво книги", що є найстарішою в Києві, чекає на всіх із 10:00 до 20:00 за адресою: вул. Велика Васильківська, 6. У приміщенні книгарні розташоване укриття, яким можуть скористатися містяни під час повітряної тривоги.
Вас може зацікавити: Як ви можете допомогти Україні та армії в тилу: ТОП-8 найкращих способів
44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору