У Києві п’яний водій врізався в дерево
ДТП 10:05, 24.04.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві п’яний водій BMW врізався в дерево. ДТП сталася в Дарницькому районі, повідомили в патрульній поліції.
Від удару об дуб машина зазнала суттєвих пошкоджень. Сам водій не постраждав.
Спілкуючись із водієм, патрульні помітили, що він нетверезий. Драгер показав 1,21 проміле.
Патрульні відсторонили водія від керування машиною і склали на нього адміністративні протоколи. Крім того, в автомобіліста не було страховки, тому на нього винесли відповідну постанову.