У Києві оперативні працівники затримали трьох чоловіків за розбійний напад на перехожого
Поділитися в
Копіювати посилання
До поліції Києва надійшло повідомлення від місцевого мешканця, про те, що його побили та пограбували невідомі.
Оперативні працівники відділу поліції № 2 Дніпровського управління поліції спільно зі співробітниками відділу кримінальної поліції та аналітиками кримінального аналізу протягом дня встановили зловмисників.
Поліцейські з’ясували, що троє чоловіків напали на потерпілого, повалили його на землю та нанесли декілька ударів по голові, від чого він втратив свідомість. Зловмисники забрали гаманець потерпілого в якому було п’ять тисяч гривень, мобільний телефон, навушники та пакет з продуктами.
Одного з нападників поліцейські затримали за місцем проживання, двох інших – за місцем мешкання їх спільного знайомого. Порушниками виявились місцеві мешканці, віком від 29-ти до 38-ми років, двоє з яких раніше притягувались до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів. Під час обшуків поліцейські вилучили речі потерпілого, зокрема гроші, частину з яких зловмисники вже встигли витратити.
Слідчі повідомили затриманим про підозру за ч. 4 ст. 187 ККУ – розбій, вчинений в умовах воєнного стану. Суд задовольнив клопотання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
Санкція статті передбачає до п’ятнадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.