У Києві оголосили переможців кінофестивалю “Молодість”

Культура 16:46, 6.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

У столичному «Будинку кіно» відбулася церемонія нагородження переможців 54-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

Як передає RegioNews, про це журналістам hromadske повідомили організатори фестивалю.

Другий рік поспіль головну нагороду кінофестивалю отримує український фільм. Цьогоріч володарем гран-прі став дебютний повнометражний фільм Юрія Дуная “Втомлені”.

Продюсером картини є Пилип Іллєнко. Сюжет заснований на реальних історіях українських захисників, які після бойових дій стикаються з болісними наслідками війни.

Як зазначається, стрічка отримала “Скіфського оленя” та грошову винагороду в розмірі 5000 доларів.

Нагору