У Києві невідомий при виході з автобусу вирвав у пасажира з рук смартфон та втік
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві на зупинці громадського транспорту невідомий при виході з автобусу вирвав у пасажира з рук смартфон та втік. Протягом доби оперативники викрили та затримали підозрюваного.
Про це повідомили в поліції Києва.
Грабіжником виявився 32-річний місцевий житель, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння крадіжки, грабежу та зберігання наркотиків.
Слідчі Дарницького управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 186 ККУ – грабіж, вчинений в умовах воєнного стану та за погодженням Дарницької окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру у вчинені злочину.
Санкція статті передбачає покарання від семи до 10 років позбавлення волі.