У Києві Нацполіція викрила масштабну схему поборів у ветлікарнях
Поділитися в
Копіювати посилання
Злочинна група, до складу якої входили посадовці і лікарі столичних закладів ветеринарної медицини, заробляли на оформленні ветпаспортів для тварин без необхідних процедур.
Оголошення про свої послуги розміщували на маркет-плейсі, де пропонували офіційно вирішити проблемні питання з оформленням вивозу тварин за кордон.
Все відбувалося без черг і займало мінімум часу. Нерідко власникам навіть не доводилося вести свого улюбленця на огляд ветеринару.
Гроші йшли в обхід державної казни та осідали у кишенях спільників.
За оперативною інформацією, щомісячний дохід лише від однієї установи міг сягати до мільйона гривень.
Припинили діяльність групи оперативники ДВБ та слідчі поліції Києва.
