У Києві Нацполіція викрила масштабну схему поборів у ветлікарнях

Кримінал 18:54, 11.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Злочинна група, до складу якої входили посадовці і лікарі столичних закладів ветеринарної медицини, заробляли на оформленні ветпаспортів для тварин без необхідних процедур.

 

Оголошення про свої послуги розміщували на маркет-плейсі, де пропонували офіційно вирішити проблемні питання з оформленням вивозу тварин за кордон.

 

Все відбувалося без черг і займало мінімум часу. Нерідко власникам навіть не доводилося вести свого улюбленця на огляд ветеринару.

 

Гроші йшли в обхід державної казни та осідали у кишенях спільників.

 

За оперативною інформацією, щомісячний дохід лише від однієї установи міг сягати до мільйона гривень.

 

Припинили діяльність групи оперативники ДВБ та слідчі поліції Києва.

IMG_3721

Нагору