У Києві начальника КП судитимуть за розтрату 260 тис грн при ремонті підземних переходів

 Поділитися

Поділитися в

Прокуратурою міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт відносно начальника КП ШЕУ Деснянського району, який обвинувачується у розтраті бюджетних коштів, виділених на ремонт підземних переходів.

Як розповіли у прокуратурі, впродовж 2020 року КП ШЕУ Деснянського району уклало два договори на проведення поточного ремонту двох підземних переходів. Загальна вартість ремонтних робіт складала 1,5 млн грн.

Було встановлено, що роботи з поточного ремонту підземних переходів виконані частково, а окремі роботи, передбачені договорами, взагалі не проводились. Також з’ясувалося, що одна з підрядних організацій, залучених до проведення ремонтних робіт, має ознаки фіктивності.

Незважаючи на це, начальник КП ШЕУ підписав акти приймання виконаних ремонтних робіт та надав вказівку відповідним підрозділам комунального підприємства на перерахування бюджетних коштів за фактично не виконані ремонтні роботи.

Таким чином, ним вчинено розтрату бюджетних коштів в сумі 260 тис. грн, чим спричинено матеріальну шкоду територіальній громаді міста Києва.

Наразі обвинувальний акт відносно службової особи скеровано до Деснянського районного суду для розгляду по суті. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Джерело:

Нагору