У Києві на Володимирській гірці відкрили інсталяцію «Тіні присутності»
Благоустрій 20:14, 24.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Присвячена вона зниклим безвісти військовослужбовцям і цивільним, передає кореспондент Суспільного.
«Тіні присутності» — це плоскі фігури-силуети людей, ніби хтось пішов і залишив лише тінь.
«Для родин безвісти зниклих це про те, що їхніх рідних не забувають. Ми маємо показувати, що є дуже велика кількість безвісти зниклих і полонених, і не тільки Україні, а й світу», — каже про інсталяцію пані Олена, мама зниклого під Бахмутом бійця.
Фото: Суспільне Новини/Станіслав Свирид