У Києві на станції метро “Університет” невідомі розмалювали погруддя Пушкіну в червоно-чорні кольори

Суспільство 09:36, 27.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві на станції метро "Університет" двоє молодих людей розмалювали балончиками погруддя Пушкіну в чорний та червоний кольори. Офіційної заяви від поліції столиці або метрополітену щодо цього інциденту наразі не надходило.
Про це повідомляють телеграм-канали.

Варто зазначити, що наприкінці серпня погруддя Пушкіну облили червоною фарбою.

В Києві на станції метро "Університет" облили червоною фарбою пам‘ятник рашисту пушкіну. Питання: що це лайно досі робить в Києві? – писав політичний експерт Андрій Смолій на своїй сторінці в Telegram.

Нагадаємо, що на станції метро "Університет" розміщені вісім погрудь науковців та літераторів. Четверо українських: Тараса Шевченка, Івана Франка, Григорія Сковороди та Олександра Богомольця, та четверо росіян: Олександра Пушкіна, Максима Горького, Миколи Ломоносова та Дмитра Менделєєва.
Також ми розповідали, що в Києві стартував флешмоб "Знеси мене мене повністю", в рамках якого закликають демонтувати памʼятники російським діячам.
Так, на памʼятнику Миколі Щорсу на бульварі Тараса Шевченка написали "Кат", "Убивця", "Воював проти УНР", "Демонтуй мене нарешті". А на пам’ятнику Пушкіну – "Знеси мене повністю".
Вас також може зацікавити: У Києві з’явилася вулиця на честь Мелітополя
Підписуйтеся на наш Telegram-канал. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини
Джерело: 44.ua

Нагору