У Києві на Подолі горів медичний заклад: 60 людей було евакуйовано

Пожежа 17:05, 13.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві рятувальники ліквідували пожежу в медичному закладі у Подільському районі.

Про це повідомляють у ДСНС України.

За інформацією відомства, 13 липня о 10:56 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в медичному закладі на вулиці Мостицькій у Подільському районі столиці.

Загорання виникло в приміщенні майстерні на цокольному поверсі медичного закладу. Об 11:31 пожежу ліквідовано на площі 20 кв.м.

В ході гасіння та розвідки виведено на свіже повітря близько 60 чоловік персоналу та відвідувачів.

Нагору