У Києві на Подолі горів медичний заклад: 60 людей було евакуйовано
Пожежа 17:05, 13.07.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві рятувальники ліквідували пожежу в медичному закладі у Подільському районі.
Про це повідомляють у ДСНС України.
За інформацією відомства, 13 липня о 10:56 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в медичному закладі на вулиці Мостицькій у Подільському районі столиці.
Загорання виникло в приміщенні майстерні на цокольному поверсі медичного закладу. Об 11:31 пожежу ліквідовано на площі 20 кв.м.
В ході гасіння та розвідки виведено на свіже повітря близько 60 чоловік персоналу та відвідувачів.