У Києві на деяких маршрутах можна розплатитися банківською карткою: подробиці

Суспільство 12:04, 15.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Відсьогодні в наземному комунальному громадському транспорті столиці розпочали підключення маршрутів, на яких можна буде розрахуватися за проїзд банківською карткою.
Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко.
Так, за його словами, для оплати проїзду достатньо прикласти банківську картку або гаджет з функцією безконтактної оплати до валідатора. Підтвердженням роботи системи на тому чи іншому маршруті є фірмові наліпки на валідаторах.
Сервіс дозволяє користуватися також і застосунком Київ Цифровий, і карткою киянина. Вартість разової поїздки при оплаті банківською карткою – 8 гривень. Якщо у вас є право на безкоштовний проїзд, на вашій Картці Киянина повинна бути підключена та активована відповідна пільга. Оплата проїзду банківською карткою вже доступна в автобусах за маршрутами: 6, 21, 41, 46, 50, 59, 61, 70, 73, 79, 98, 99, 101, 102, 103, 114.

Упродовж двох-трьох наступних тижнів система працюватиме вже на всіх маршрутах та всіх видах комунального наземного громадського транспорту, – зазначив мер.

Раніше ми розповідали, як у Києві працює громадський транспорт у воєнний час: вартість проїзду, способи оплати, графік роботи.
Також вас може зацікавити: До Краматорська через півроку після ракетної атаки на вокзал прибув перший поїзд з Києва, – ФОТО
Підписуйтеся на наш Telegram-канал. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини
Джерело: 44.ua

Нагору