У Києві може з’явитися станція метро “Звіринецька”: петиція набрала понад 6 тисяч голосів

Суспільство 16:06, 11.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Петиція №11227, із закликом перейменувати станцію метро "Дружби народів" на "Звіринецьку", набрала понад 6 тисяч голосів.
Нагадаємо, що наприкінці вересня на сайті КМДА з’явилася петиція з вимогою перейменувати бульвар Дружби народів в честь Миколи Міхновського, а станцію метро – на "Звіринецьку".
На думку автора петиції, вшанування постаті Міхновського, що присвятив своє життя створенню української держави, цілковито відповідає найкращим європейським традиціям увічнення видатних постатей національної історії.
Також він додає, що ідею такого вшанування пам’яті політичного лідера підтримує Міністерство оборони України.

Військові, ветерани, волонтери вже не перший рік чекають на перейменування бульвару Дружби народів на честь одного із засновників українського війська, ідеолога державної самостійності України Миколи Міхновського, – зазначив автор петиції Євген Дикий.

Крім того, автор закликає нарешті позбутись і назви станції метро "Дружби народів, а натомість обрати для цієї станції назву "Звіринецька" – на честь місцевості Києва, відомої з часів Київської Русі, – йдеться в петиції.

Серед істориків та усіх любителів Києва є згода, що найбільш історично виправданою назвою для цієї станції є назва "Звіринецька", – на честь місцевості Києва, відомої з часів Київської Русі, – зазначає автор.

Станом на 11 листопада петиція зібрала понад 6 тисяч голосів. Тепер її мають розглянути в Київській держадміністрації.
Раніше ми розповідали, що у Київській області заборонили використовувати святкову ілюмінацію, зокрема гірлянди. Рішення стосується як комерційної, так і комунальної та державної власності.
Вас також може зацікавити: У Києві депутати міської ради погодили перейменування ще 11 вулиць столиці
Підписуйтеся на наш Telegram. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини
Джерело: 44.ua

Нагору