У Києві менеджерка компанії вигадала неіснуючий грабіж, щоб приховати привласнення коштів клієнта

Кримінал 11:36, 18.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

25-річна киянка зателефонувала до поліції та повідомила що на одній з вулиць міста двоє невідомих відібрали в неї 60 000 гривень.

Більш того, заявниця «впізнала» нападників, намагаючись звинуватити чоловіків, які не мали жодного відношення до події. Поліцейські встановили, що насправді у такий спосіб порушниця привласнила кошти одного з підприємців, який надіслав їй гроші замовляючи товар у компанії, в якій вона працює.

На отримані кошти вона погасила власний кредит, а щоб уникнути відповідальності – вигадала історію про злочин. За скоєне їй загрожує до 5 років увʼязнення.

Нагору