У Києві мати на два тижні залишила 14-річного сина у тяжкому стані без їжі, води та зв’язку
Кримінал 10:13, 11.02.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Після травми ноги хлопець не міг рухатися й перебував із літньою бабусею, яка не могла забезпечити догляд.
Підлітка госпіталізували, у нього діагностували анорексію та порушення роботи органів. Матері оголосили підозру.
