У Києві масово “замінували” школи

Общество 14:29, 18.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві правоохоронці отримали повідомлення про начебто замінування до 40 шкіл у різних районах. Наразі проводиться перевірка.

Про це повідомили Фактам ICTV у пресслужбі Національної поліції Києва.

На місці зараз працюють спеціалісти. В разі необхідності здійснюється евакуація.

– Від ранку в нас є повідомлення про замінування до 40 шкіл у різних районах міста Києва. На місці працюють спеціалісти, за необхідності проводиться евакуація. На щасті, новин поганих поки не маємо, але перевірка ще триває, тому що велика кількість об’єктів, – наголосили в поліції.

Повідомлення про начебто замінування навчальних закладів надійшло у кол-центр Служби безпеки України. Воно містило перелік “замінованих” шкіл.

– Всі ці школи були перераховані в цьому одному повідомленні, – уточнили в поліції.

Варто зазначити, що в столиці сьогодні “замінували” не лише школи, а й Київський апеляційний суд, який уже оголосив про призупинення роботи.

– 18 січня 2022 року надійшло повідомлення про замінування приміщення Київського апеляційного суду. Київський апеляційний суд змушений тимчасово припинити роботу для проведення правоохоронними органами необхідних дій, – зазначили в пресслужбі установи.

Зараз проводиться евакуація працівників та відвідувачів суду.

замінування суду

А Окружний адміністративний суд Києва отримав повідомлення про начебто замінування одного зі своїх приміщень. Була проведена евакуація працівників та відвідувачів.

Мінування ОАСК

Нагору