У Києві лише 15% укриттів придатні до використання без суттєвих зауважень — Камишін

Безпека 16:03, 10.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

Повна перевірка в Києві укриттів показала, що лише 15% захисних споруд столиці придатні до використання без суттєвих зауважень.

Як передає Укрінформ, про це міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив у Телеграмі.

“Прийняв звіт роботи комісії по перевірці укриттів Києва за вчорашній день. Станом на 8:00 ранку сьогоднішнього дня, комісія закінчила перевірку всіх 4655 укриттів Києва. Результати невтішні”, — зазначив міністр.

За результатами ревізії встановлено, що вільнодоступними в столиці є менше ніж половина укриттів — лише 44%. Доступ до ще 21% забезпечується протягом п’яти хвилин — зазвичай черговими, які відкривають укриття після оголошення тривоги.

На вихідних комісія працюватиме над зведенням даних і підготовкою звіту.

Нагору