У Києві лікарю приватної клініки повідомили про підозру через смерть пацієнта, − поліція

Медицина, Поліція 14:45, 17.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

У приватній клініці на Оболоні 36-річного чоловіка поклали в стаціонар після вживання алкоголю. Без жодних аналізів лікар призначив препарати. Коли пацієнт поводився збуджено – лікар наказав ввести нейролептик. Після ін’єкції чоловік втратив свідомість і помер.

Судмедекспертиза підтвердила: саме препарат став причиною смерті.

Нагору