У Києві лікарі швидкої медичної допомоги вийшли на акцію протесту + ВІДЕО

Медицина 15:33, 25.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві більше двох місяців не виплачують зарплати працівникам Лікарні швидкої медичної допомоги (ЛШМД). Медики були змушені влаштувати біля будівлі лікарні мітинг, вимагаючи виплат, оскільки вони не мають грошей навіть на проїзд на роботу.

Про подробиці розповів кореспондент Апостроф TV Андрій Штангрет в ефірі Апостроф News.

Працівники Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги говорять про те, що вже більше двох місяців їм не виплачують заробітну плату. Йдеться також про оздоровчі виплати та відпускні. Зокрема розповідають, що гроші до лікарні надійшли – це близько 3 мільйонів гривень, однак працівники нічого не отримали, – розповідає журналіст.

За його словами, на акцію протесту зібралося кілька десятків працівників. Вони написали звернення до прокуратури, аби вже правоохоронні органи розібралися в цьому питанні.

Робітники закладу запевняють, що найважче тим працівникам, які живуть за Києвом, тому що у них немає грошей, щоб доїхати на роботу, вже не кажучи про гроші на їжу. Ті, які живуть особливо далеко, буває виходять одразу на три зміни підряд для того, щоб не їздити і не витрачати зайві гроші, – розповідає журналіст.

Кореспондент Апостроф TV намагався поговорити з адміністрацією закладу та бухгалтерією, але з журналістом не захотіли спілкуватися.

Працівники розповідають, що головного лікаря зараз немає на місці, ми ходили до його заступника, але нам двері не відчинили, – зазначив журналіст.

Джерело: apostrophe.ua

Нагору