У Києві лікар-травматолог вимагав від пораненого військового 30 000 грн за проведення безкоштовної операції зі встановлення апарату «Ілізарова»
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Захисник під час бойових дій на Донеччині отримав важку комбіновану травму ноги із вогнепальним наскрізним пораненням й переломом та приїхав до столиці на лікування.
Втім, після проведення операції в одній із державних лікарень, травматолог вимагав від пацієнта оплату за послугу, яка за законом мала бути для нього безкоштовною. Зрештою, чоловік перерахував кошти на рахунок фігуранта.
