У Києві хлопець намагався стрибнути з мосту на Володимирській гірці
Події 13:13, 20.05.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На скляному мосту патрульні помітили юнака, який стояв на перилах з очевидним наміром вчинити самогубство. Охоронці втрутились — підбігли до нього та почали заспокоювати, переконуючи не робити фатального кроку.
Зрештою хлопець зліз із перил, після чого його доправили у безпечне місце. На місце викликали швидку допомогу, і медики госпіталізували молодого чоловіка, — повідомила Муніципальна охорона.
