У Києві громадяни продовжують виявляти небезпечні знахідки
Поділитися в
Копіювати посилання
Днями на лінію 112 зателефонувала 64-річна громадянка. Жінка повідомила, що в одному з парків виявила підозрілий предмет, схожий на гранату.
Патрульні швидко прибули за потрібною адресою, огородили місце події та викликали на підмогу слідчих та вибухотехніків.
❗️ Друзі, ми вкотре нагадуємо, як діяти в таких випадках:
📌 у разі виявлення невідомих речей й предметів, у жодному разі не торкайтеся їх. Вони можуть бути вибухонебезпечними;
📌 повідомте про знахідку на лінію 112;
📌 до приїзду поліції не допускайте інших осіб до місця виявлення підозрілих предметів;
📌 негайно припиніть будь-які роботи в районі виявлення вибухонебезпечних предметів.
Пам’ятайте, що знахідки, схожі на боєприпаси або інші вибухонебезпечні предмети повинні бути знешкоджені лише спеціалістами.