У Києві фіксують падіння уламків: сили ППО працюють по ворожих ракетах

Общество 05:40, 6.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Жителів столиці закликають перебувати в укриттях.

У ніч на 6 квітня росіяни масовано атакували Київ і всю Україну. Спочатку окупанти випустили безпілотники, потім «Калібри» з кораблів у Чорному морі. Також повідомлялось про загрозу балістики та зліт російських стратегічних бомбардувальників, які, ймовірно, здійснили пуски крилатих ракет.

Під ранок у Києві пролунали гучні вибухи. У столиці працюють сили ППО. Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, з Дарницького та Оболонського районів надійшли виклики медиків.

«Попередньо падіння уламків в двох місцях в Оболонському районі столиці. Території нежитлової забудови. Екстрені служби прямують на місце», — поінформував Кличко.

Згодом мер Києва повідомив про пожежі у Дарницькому, Соломʼянському та Оболонському районах. Медики госпіталізували до лікарні двох поранених людей. «Швидка» забрала їх з Дарницького району. Там, внаслідок падіння уламків зазнали пошкоджень вісім автомобілів.

Пізніше Кличко поінформував, що кількість постраждалих у Дарницькому районі збільшилася до трьох.

Ракетна атака на Київ триває. Жителів столиці закликають перебувати в укриттях до відбою.

Інформація доповнюється…

Нагору