У Києві двоє малюків потрапили в реанімацію з COVID-19

Суспільство 19:31, 3.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

У столиці двоє немовлят, хворих на COVID-19, потрапили до реанімації однієї з київських лікарень, повідомляють в КМДА.
Одній дитинці ще не виповнилося двох років, а друга – немовля, що народилося 14 днів тому.
За словами директорки Департаменту охорони здоров’я Валентини Гінзбург, на початку року дітей з COVID-19 у лікарнях перебувало всього одиниці. А до реанімації вони не потрапляли взагалі.

Це однозначно свідчить про те, що COVID у своєму найважчому перебігу повертається. Повертається стрімко й агресивно, не жаліючи самих незахищених – наймолодших, – зазначила Валентина Гінзбург.

Вона додала, що усього у столичних закладах охорони здоров’я з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває 78 осіб, із яких 5 дітей, а з підозрою на захворювання 29 осіб, із яких 22 дитини.
Директорка Департаменту закликала батьків суворо дотримуватися правил епідемічної безпеки, а всім, кому дозволяє вік, Валентина Гінзбург наполегливо рекомендує вакцинуватися. Адже вакцинація з великою вірогідністю зможе запобігти захворюванню і майже стовідсотково знівелює ризик його тяжкого перебігу.

Щеплення від COVID-19 проводяться у центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах. Центри масової вакцинації працюють у ТРЦ: GULLIVER, River Mall, універмаг "Україна". На базі комунальних закладів охорони здоров’я також функціонують мобільні бригади, які за заявочним принципом можуть виїжджати на вакцинацію організованих колективів, – нагадала Гінзбург.

Раніше ми розповідали, що майже 70% батьків з 1 вересня готові відправити своїх дітей на очне навчання до навчальних закладів. 
Підписуйтеся на наш Telegram. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини 
Джерело: 44.ua

Нагору