У Києві дворічний хлопчик виліз на підвіконня, поки мама спала п’яна вдома Автор: Вікторія Мілюта
Поділитися в
Копіювати посилання
У Подільському районі Києва врятували дитину, яка без нагляду дорослих вилізла на підвіконня та могла впасти.
Як розповіли у патрульній поліції, про інцидент їм повідомили небайдужі містяни.
Сусіди побачили дворічного хлопчика, який сидів на підвіконні 1-го поверху.
«Ми швидко прибули на місце та побачили малюка, який ледь тримався за підвіконня. Напарники швидко налагодили контакт з дитиною та віднесли його у безпечне місце. Через вікно ми побачили матір дитини, яка спала», – зазначили поліцейські.
Коли патрульні розбудили жінку, то помітили у неї явні ознаки алкогольного сп’яніння. Надавати будь-які пояснення вона відмовилася.
Тож на місце викликали інспекторів ювенальної поліції та представників служби у справах дітей, які надалі зʼясовуватимуть всі обставини події.

Поки що малюка забрали під опіку соціальних працівників.