У Києві дворічний хлопчик виліз на підвіконня, поки мама спала п’яна вдома Автор: Вікторія Мілюта

Події 10:10, 17.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Подільському районі Києва врятували дитину, яка без нагляду дорослих вилізла на підвіконня та могла впасти.

Як розповіли у патрульній поліції, про інцидент їм повідомили небайдужі містяни.

Сусіди побачили дворічного хлопчика, який сидів на підвіконні 1-го поверху.

«Ми швидко прибули на місце та побачили малюка, який ледь тримався за підвіконня. Напарники швидко налагодили контакт з дитиною та віднесли його у безпечне місце. Через вікно ми побачили матір дитини, яка спала», – зазначили поліцейські.

Коли патрульні розбудили жінку, то помітили у неї явні ознаки алкогольного сп’яніння. Надавати будь-які пояснення вона відмовилася.

Тож на місце викликали інспекторів ювенальної поліції та представників служби у справах дітей, які надалі зʼясовуватимуть всі обставини події.

Поки що малюка забрали під опіку соціальних працівників.

Нагору