У Києві два місяці прибиратимуть стихійні звалища та проводитимуть толоки
Благоустрій 14:06, 31.03.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
До 20 травня триватиме весняний двомісячник з благоустрою. Комунальники мають прибрати ті стихійні звалища та локації, на стан яких скаржилися жителі столиці.
У тому числі території, за які відповідальні приватні компанії, тож їх планують також залучити до наведення ладу у місті.