У Києві до суду передали справу адвоката та двох його спільниць, які ошукали клієнтів банків на суму понад 2 млн грн

Кримінал 16:43, 26.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Слідство встановило чіткий розподіл ролей у злочинному угрупованні: організатор керував усіма діями, координував спільниць та підшукував клієнтів банків — майбутніх боржників.

Дві його спільниці, незаконно отримавши персональні та банківські дані потерпілих, використовували їх для оформлення фіктивних кредитних договорів, відкриття виконавчих проваджень і примусового списання коштів із рахунків клієнтів.

Протягом 2023–2025 років шахраям вдалося незаконно списати понад 2 млн грн з рахунків двох громадян.

Нагору