У Києві до кінця року зʼявиться 70 мобільних котелень

ЖКГ 10:51, 20.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

У столиці збільшать кількість пересувних котелень із 55 до 70, щоб забезпечувати теплом лікарні, пологові та інші соцзаклади під час можливих знеструмлень.

 

Про це повідомив в.о. першого заступника голови КМДА Петро Пантелеєв в інтерв’ю Hromadske.

 

У місті діє програма енергостійкості: підготовлено майже 300 генераторів і понад 4,5 тис. одиниць резервного обладнання. Понад 1000 будинків уже мають статус енергостійких.

 

Також 70% світлофорів працюватимуть автономно до 24 годин, а цифрова система оповіщення покриває половину Києва та працює без електрики 4–6 годин.

 

 

Нагору