У Києві “дерусифікували” ще дві вулиці

Общество 13:50, 20.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

У рамках дерусифікації в українській столиці перейменували ще й вулиці Драгомирова та Гвардійську. Загалом у Києві мають нові назви 316 топонімів.

Київська міська рада у вівторок, 20 червня, перейменувала в столиці вулицю Драгомирова в Печерському районі та вулицю Гвардійську в Голосіївському, повідомив київський міський голова Віталій Кличко в Telegram.

Відтепер вулиця Драгомирова називається іменем Андрія Верхогляда – підполковника 72-ої бригади Чорних Запорожців, Народного героя України, який загинув рік тому, захищаючи Україну, написав Кличко.

А Гвардійська – назвою підрозділу Сухопутних військ Збройних сил України (ЗСУ) “Карпатська Січ”.

Нагору