У Києві демонтують незаконну рекламу в трьох районах міста
Благоустрій 14:39, 4.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Із 4 по 8 серпня в столиці триватимуть роботи з демонтажу незаконних рекламних конструкцій та вивісок. Демонтаж відбуватиметься в Голосіївському, Дніпровському та Оболонському районах.
Про це пише Управління з питань реклами КМДА та КП “Київреклама”.
Демонтаж незаконної реклами
Роботи заплановано на таких локаціях:
- проспект Голосіївський (навпроти провулку Деміївського)
- вулиця Гната Хоткевича (на розі з Краківською)
- вулиця Архипенка Олександра (біля вулиці Йорданської)
- вулиця Полярна (навпроти вулиці Петра Калнишевського)
Демонтаж відбувається згідно з планом та з дотриманням усіх технічних вимог.