У Києві демонтували незаконну рекламу

Благоустрій 15:07, 5.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Бригади «Київреклами» протягом жовтня демонтували незаконні конструкції по всьому Києву. У місті поменшало естетичного шуму.

За інформацією Управління з питань реклами КМДА за жовтень було прибрано 2665 конструкцій.

Демонтажі здійснювалися на вулиці Дорогожицькій, проспекті Петра Григоренка, вулицях Полтавській, Анни Ахматової, Степана Рудницького, Харківському шосе та за іншими адресами.

В Управлінні реклами уточнили, що на вулиці Полтавській демонтували рекламу довжиною 20 метрів. Це була суцільна самовільно розміщена конструкція розміром з 8-ми поверховий будинок, яка перекривала частину вікон, декоративні елементи будинку та елементи інженерних комунікацій.

Загалом за місяць у Києві було демонтовано 7204 м² незаконних рекламних площин.

Фахівці з реклами ще раз нагадали, що у столиці розроблені правила, які визначають дизайн-код розміщення вивісок і реклами. Ознайомитися з правилами та дізнатися, як оформити розміщення конструкції можна на офіційному сайті Управління з питань реклами.

Нагору